top of page

MAĞAZA POLİTİKASI

Müşteri Hizmetleri Gizlilik ve Güvenlik

SemPazar ve Semedisisg , Semedis Medikal İş Güvenliği Ticaret firmasının E-Ticaret satış kuruluşudur. Semedisisg olaran önceliğimiz müşterilerimizin güvenli ürünleri güvenli alışveriş koşullarıyla sağlamasıdır. Bu anlamda firmamız tüm güvenlik önlemlerini sizler için yerine getirmektedir. Veri ve bilgi kesinlikle üçüncü kişilerle veya kurumlarla paylaşılmamaktadır.

Siz güvenliğinizi sağlayacak ürünleri tedarik ederken bizlerde sizin sanal güvenliğinizi sağlıyoruz. 

Tüm soru, görüş ve önerileriniz için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. 

Toptan Satış

Firmamız üretici ve ana firma olduğundan toptan satış yapabilme kapasitesine sahiptir. Toplu siparişleriniz için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Özel fiyatlandırma seçenekleri toplu alımlarda mevcuttur.

Kargo ve Paketleme

Semedisisg olarak ürünlerimizin sizlere güvenle ulaşması bizim için önemlidir. Bu sebeple en güvenilir ve hızlı kargo şirketleriyle çalışarak sizlere kaliteli hizmet vermeyi hedefliyoruz.

ürünlerimiz sınıfına göre korunaklı paketleme sistemleriyle sizlere gönderilmektedir.

iade ve Değişim Koşulları

Ürünlerimizin kullanılmamış olması iade için yeterlidir. Ürünler arası değişim imkanıda mağazamız tarafından sunulan hizmetlerdendir.

Ödeme

Semedisisg sizlerin rahatlıkla alışverişinizi yapabilmeniz için yüksek güvenlik önemlerine sahip ödeme sistemleriyle çalışmaktadır. Verileriniz ve şahsi bilgileriniz her zaman güvendedir.

Ödeme Yöntemleri
bottom of page