top of page

Teslimat

Kargo ve Teslimat Politikası

Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişleriniz banka tarafından onay bilgisi alındığında hazırlık aşamasına geçmektedir.

semedisisg.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde desi hesabına göre kargo ücreti uygulanır.

İstanbul içi siparişleriniz için Avrupa Yakası 1500,00 TL ye kadar olan siparişleriniz için 150,00 TL üstü siparişleriniz için ücretsiz teslimat, Anadolu Yakası 1950,00 TL ye kadar olan siparişleriniz için 200,00 TL üstü için ücretsiz teslimat seçeneği sunulmaktadır. Mağazadan GEL-AL seçeneği ise ücretsizdir.

Kargoya teslim edilen ürünlerin teslimat süresi mesafeye bağlı olarak 1 ila 3 gün içerisinde değişmektedir. Kampanya dönemlerinde yaşanan yoğunluk sebebi ile kargoya veriliş süreleri değişiklik gösterebilir. Kargo firmasından kaynaklanan "muhtemel" gecikmelerden şirketimiz sorumlu değildir. Kargo firması kaynaklı teslimatta yaşanabilecek gecikmelere bağlı olarak müşterilerimiz siparişini iptal etme hakkına sahiptir.

Eğer ürününüz size hasarlı olarak geldiyse lütfen kargo görevlisinden hasarlı ürün tutanağı düzenlemesini isteyiniz ve bizimle telefon veya e-mail yoluyla iletişime geçiniz.

Firmamızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Siparişim Ne Zaman Kargoya Verilir?

Hafta içi saat 15:00’a kadar verilen tüm siparişler stok durumuna bağlı olarak aynı gün içinde anlaşmalı Yurtiçi Kargo şirketine teslim edilir. 15:00 sonrasında verilen siparişler ise bir sonraki teslimat gününde kargoya teslim edilecektir.

Cumartesi günleri saat 12:00’a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Cumartesi günleri saat 12:00’dan sonra, Pazar günleri ve resmi tatillerde verilen siparişler bir sonraki teslimat gününde kargoya teslim edilmektedir.

Siparişimi Nasıl Takip Edebilirim?

Siparişiniz oluşturulduktan sonra sipariş onayınız ve kargoya verildikten sonra kargo takip bilgileriniz e-mail ve SMS yoluyla tarafınıza iletilmektedir.

Sitemizde üyelik oluşturduysanız eğer üye girişi yaptıktan sonra siparişinizle ilgili tüm süreçleri Hesap>Siparişlerim kısmında görebilirsiniz.

Üye olmadan sipariş verirken gireceğiniz e-mail adresinizin doğruluğundan emin olmanız önemlidir. Sipariş sürecinizle ilgili tüm bilgilendirmeler size e-mail olarak iletecektir. Üye olmadan oluşturduğunuz siparişle ilgili bilgileri sonradan üyelik oluşturarak görüntüleyemezsiniz.

Üye olmadan sipariş oluşturduysanız ve e-mail olarak herhangi bir bilgilendirme gelmediyse eğer spam/istenmeyen/gereksiz mail klasörlerinizi kontrol etmenizi öneririz.

bottom of page